2014 Gelinlik Ayakkabıları

Gelinlik denilince bir takım olarak düşüneceğiniz bir diğer aksesuara geliyoruz yani gelin ayakkabısına. Değişen her şey gibi artık gelinlik ayakkabıları da boyut atladı ve bambaşka modellerde can bulmaya başladı. Özellikle uçarı ve farklı ayakkabılar nerede ise bu yıla ve gelecekteki yıllara damga vurmayı başaracakmış gibi görünüyor.

ozel-tasarim-gelin-ayakkabilari

Taşlı Gelinlik Ayakkabıları 1 Numara

Özellikle beyaz taşlı ve bol incili gelinlik ayakkabıları bir numara diyebiliriz. Özellikle özel çalışma ürünü olarak satılan bu ayakkabılar çoğu zaman isteklere göre yapılıyor ve büyük bir zarafet ile ayaklarda kendine hayat buluyor. Bu sebeple kadınların çoğu aralarında da aşırı şıklığı yakalamak adına bol taşlı ve incili bir modeli ilk sıralarda almayı başarıyorlar.

2014-gelin-ayakkabilari

Kişiye Özel Tasarımlar

İnternetin yaygınlaşması ile birlikte artık birçok sosyal medyada satış yapan ev hanımları yavaş yavaş ellerini gelinlik ayakkabılarına da imza attılar. Gelinlik ayakkabılarını kişinin istediğine göre özel olarak süsleyen ve özel bir çalışma yapan kişiler harika çalışmaları ortaya çıkarıyorlar.

gelin-ayakkabisi-incili

İsterseniz sizin alacağınız bir ayakkabıyı harika bir hale getirebiliyorlar ya da tamamen her şeyi kendileri üstlenip sizlere çok şık ve şıkır şıkır bir ayakkabı hediye etmiş oluyor. O kadar fazla ilgi oluyor ki, el yapımı olduğu için aylar öncesinden siparişini vermelisiniz.

Topuklu mu, Topuksuz mu?

Gelin ayakkabıları elbette topuklu ve gösterişli olmalıdır. Ama bizlere fikir sorarsanız yanınıza mutlaka bir spor ayakkabı almanızı öneririz. Sonuçta tüm gün topuk üzerinde gezmek size sıkıntı verebilir.

gelin-ayakkabilari-2014

Arabada ya da düğün saatini beklerden şık bir beyaz ayakkabı çok hoş olabilir. Dilerseniz onu da ekstra süsleyerek daha özel bir hale getirebilirsiniz. Rahat olmasına dikkat etmeli ve şıklığınızı yansıtmalıdır.

Tek Gece Kullanımlık Ayakkabılar

Eğer sizlerde bol taşlı ve özel bir ayakkabı yaptıryorsanız üzgünüz ama tek gecelik bir kullanım söz konusu olacaktır. Genellikle gelin ayakkabıları düğün sonrası bir rafa kalkar ve yıllar sonrada çöpün içini boylar.

ozel-gelin-ayakkabilari

Oysa biraz daha sade hale getirerek ve hatta dilerseniz farklı bir renge boyayarak her zaman kullanabileceğiniz şık bir ayakkabı haline getirebilirsiniz.

Your Turn To Talk

E-posta hesabınız yayınlanmayacak.