Moda Düğün | Gelinlik, Abiye, Damatlık, Düğün Mekanları

Çırağan Palace Kempinski

  • Paylaş:

  • Çırağan Palace Kempinski
  • Çırağan Palace Kempinski
  • Çırağan Palace Kempinski
  • Çırağan Palace Kempinski
  • Çırağan Palace Kempinski

Sadece Türkiye’nin değil Hint sosyetesinden Tayland’ın, Yunanistan’ın ya da Brezilya’nın önde gelen ailelerine her yıl yüzlerce gelinle damat hayallerindeki düğün için Çırağan Sarayı’nı tercih ediyor.  
 
Türkiye’nin tek Saray Oteli Çırağan Palace Kempinski’nin deneyimli, uluslararası trendleri yakından takip eden “düğün planlama uzmanları” Çırağan Sarayı’nın eşsiz olanaklarıyla bu özel günün sahiplerinin arzu ve ihtiyaçlarına göre kişiye özel sunumlar yaratıyor; Çırağan Sarayı’nda standart paketler ve çözümler yok. Çırağan Palace Kempinski’de her davet, ilk bilgi edinme telefonundan düğün sonrası memnuniyet takibine gelin ve damadın tercihlerine özel olarak adım adım kurgulanıyor, her aşamada gelin ve damadın beklentilerinin karşılandığından ve “aynı dilin konuşulduğundan” emin olunuyor.
 
Dünya mutfaklarının seçkin örneklerinden oluşan menüler, düğün sahipleriyle yapılan aşamalı tadımlar doğrultusunda şekilleniyor. Düğün pastası, otelin ödüllü, Harrods’da yıllarca Madonna’dan David Beckham’a pek çok özel misafire pasta tasarlamış Pastane Şefi ve Çikolata Üstadı William McCarrick ve ekibinin elinden çıkma. Düğün gününü tören bitimine dek telaşsız ve keyifli kılmak için ise pek çok servis ve pratik çözüm sunuluyor: Rahat hazırlanmaları için ailelere tahsis edilen günlük kullanım odaları, davet öncesi gelinle damadın yakın arkadaşlarını mini bir kokteylle ağırladıkları Balayı Süiti, beklenmedik bir hava muhalefetine karşı tutulan kapalı bir salon, trafiği düşünmemek ya da bu güne özel bir başlangıç yapmak isteyenler için helikopter, tekne ya da limuzin ile Saraya ulaşma imkanı, kişisel ihtiyaçlar için tüm gün geline tahsis edilen bir “nedime” ve son dakika istek ve ihtiyaçlarını anında yerine getirebilecek “kahya hizmeti” bunlardan bazıları. 
 
Çırağan Sarayı’nın ihtişamlı mekanları her milliyetten gelin ve damadın her mevsim hizmetinde: Sultanlara ev sahipliği yapmış gerçek bir Sarayda “Saraylı olmanın” hazzını yaşatan ihtişamlı mermer merdivenleriyle Boğaz’ın yanı başındaki dillere destan Saray Teras; Boğaz’a nazır ulu palmiye ağaçları altında, tarihi Saray gölgesindeki Doğu Bahçesi; yıl boyunca karlar altında bir kış rüyasından masallar alemine bin bir atmosfere bürünen, eskiden IV. Murat’ın piyano odası olan görkemli Çırağan Balo Salonu; İstanbul’a Boğaz’a uzanan köprünün üstünden bakan Enderun Balo Salonu; tercihi aile ve arkadaşlar arasında samimi bir düğün olanlar için kendine has Osmanlı motifli duvar süslemeleri ve Boğaz havasının estiği balkonuyla Ottoman Salonu ve diğerleri... A’dan Z’ye ince ince planlanan bu serüvende çiftlere kalan ise günün keyfini çıkarmak ve sonrasında Çırağan Sarayı’nın tarihi atmosferiyle göz alıcı Boğaz manzarası eşliğinde gerçekleştirdikleri fotoğraf ve film çekimlerine bakarak bu özel günü sonsuza kadar zevkle anmak.

Rüyalarınızdaki düğünü gerçekleştirmek için; Ziyafet Ofisi 0212 227 5128

Kempinski Otelleri Hakkında:
1897’de kurulan Kempinski Otelleri Avrupa’nın en köklü lüks otel grubudur. Kempinski’nin kusursuz, kişiye özel servis ve mükemmel konuk ağırlamaya dair zengin mirası, mülklerinin ayrıcalıklı ve özgün oluşlarıyla tamamlanmaktadır. Bugün 30 ülkede 79 beş yıldızlı otelden oluşan bir portföye sahip Kempinski, portföyüne  Avrupa, Orta Doğu, Afrika ve Asya’da yeni mülkler eklemeye devam etmektedir. Her mülk, Kempinski markasının gücünü ve başarısını, kişisel mirasını yitirmeden yansıtmaktadır. Kempinski portföyü tarihi simgesel mülklerden, ödüllü şehir otellerinden, olağanüstü kıyı otellerinden ve prestijli rezidasnlardan oluşmaktadır. Her bir otel, misafirlerinin Kempinski markasından beklediği kaliteyi barındırırken lokasyonunun kültürel geleneklerini de kucaklamaktadır. Global Hotel Alliance’ın (GHA) kurucu üyelerinden olan Kempinski, dünyanın en büyük bağımsız otel ittifakıdır.

Bu firma hakkında yorum yazın:

(üyelik gerektirir)

İletişim Bilgilerini Görmek İçin Giriş Yapın yada Üye Olun.

İndirim Kuponu Talep Et

Ad Soyad:

E-Posta:

Telefon:

Mesajınız:

Kullanıcı Adı Hatalı